כל הפרוייקטים החדשים של כל חברות הבניה המובילות

NG GROUP

אודות NG GROUP - ארגון וליווי קבוצות רכישה-

 

חברת NG GROUP   מתמחה בשיווק, ניהול וליווי קבוצות רכישה ובעלת ניסיון רב.
עד היום ליוותה החברה מספר קבוצות רכישה בבאר יעקב, מודיעין, פתח תקוה, רמת גן ועפולה.
החברה מעמידה לרשותכם מומחי נדל"ן, ניהול, שיווק ופרסום בעלי ניסיון עשיר ומקצועי המתבטא בכל תחומי הפעילות ומאפשר לנו לנהל תהליכים על הצד היעיל ביותר ולספק פתרונות מקצועיים, מתקדמים ומדויקים עבור לקוחותינו.

חברת NG GROUP עובדת עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה החל מעורכי דין, דרך שמאי מקרקעין ועד ליועצים פיננסיים ודוגלת באמינות, יושרה ושקיפות מלאה מול כל הצדדים המעורבים בפרוייקט:

יועצינו המשפטיים- משרד עו"ד "ללום" בניהולו של עו"ד אברהם ללום סגן יו"ר לשכת עו"ד בישראל.
למשרד ניסיון רב בליווי עסקאות מקרקעין מורכבות החל משלבי הייזום הראשונים ועד להשלמתן. במהלך השנים צברו עורכי הדין במשרד ניסיון רב והתמחות מעמיקה בליווי מגוון רחב של עסקאות.

רואי החשבון- "שטיינמץ עמינח ושות'" – למשרד ניסיון רב בעבודה ובליווי צמוד של קבוצות רכישה בעבודה לצד כל הבנקים אשר מלווים את קבוצות הרכישה ומשרדי השמאות הגדולים במשק, הקבוצה מנהלת ומתכננת את התחום הפיננסי שלה בצורה האפקטיבית ביותר ונמצאת תחת פיקוח כלכלי צמוד לאורך כל הפרוייקט. את השירות מעניק מערך אנשי מקצוע ובראשם צוות רואי חשבון ותיקים מהשורה הראשונה בתחום.
המשרד הינו אחד המובילים בתחום ומספק שירותים לחברות הגדולות ביותר במשק הישראלי.

אדריכלית הפרוייקט- "מקום אדריכלות ובינוי ערים" בניהולן של אדריכליות יוספה דברה וסיגל סרוסי.
ייחוד המשרד נובע מהתמחות רבת שנים של השותפות, הן במערכת הציבורית (במגוון תחומי תכנון עיר ואזור), והן בתכנון אדריכלי כולל עבור המגזר הפרטי. המשרד מטפל בפרויקטים של בינוי ערים, אדריכלות ועיצוב פנים.

קרא עוד סגור

קבל מידע נוסף על NG GROUP

תודה על פנייתך

פרויקטים נוספים של NG GROUP