דירות חדשות באזור אזור השרון והסביבה - קרקע בדרך הנדיב

אזור מתפתח - הסביון החדש של השרון...

פרויקט קרקעות הנדיב בפרדס חנה - כרכור, קרקע פרטית בטאבו במרקם עירוני!!
מהרו החל שלב ב' 149,000 ש"ח
 
פרדס חנה  - כרכור הנה מושבה - יישוב כפרי למחצה ועירוני למחצה,
שדרות רחבות נטועות עצים, כיכרות.
מקום פסטורלי וקסום שמונה כיום כ-32 אלף תושבים,
כאשר ב- 10 השנים האחרונות כמות התושבים הוכפלה!
המועצה המקומית מתכננת להגיע ל-50 אלף תושבים בעשור הקרוב ולהפוך לעיר. 
עם הנגישות הגבוהה לצירי תנועה מרכזיים ולרכבת ישראל
שהפכה את תל אביב קרובה מתמיד,
אוכלוסיית האיזור מושכת אליה יותר ויותר צעירים, הרבה אנשי הייטק,
אקדמים ומשקיעים אשר מזהים את פוטנציאל האזור המתפתח. 

תוכניות דירה

zoom

אינבסטיט

ברוכים הבאים לפטלפורמת ההשקעות המובילה בישראל


מעוניינים לקבל מידע על מקורות השקעה כדאיים בארץ או בחו"ל? מתלבטים היכן כדאי לכם להשקיע את הכסף שברשותכם? תוהים מהם הצעדים הנכונים שבהם יש לנקוט על מנת לבצע השקעה נכונה, ובעיקר משתלמת?


אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. ברוכים הבאים לפורטל ההשקעות היחיד מסוגו בארץ - Investit, המרכז תחת קורת גג אחת מידע נחוץ למשקיע המתחיל או המנוסה. הפורטל מתמחה במגוון של השקעות שונות בכל רחבי העולם, ומאפשר למעוניינים לקחת בהן חלק


האני מאמין 


פורטל ההשקעות Investit הוקם על מנת להוות בית להשקעות אלטרנטיביות, לתת במה למומחים בתחום ובעיקר לעמוד לרשותכם - הגולשים המתעניינים בפרויקטים שונים או מחפשים אפיק מתאים להשקעה. בפורטל תוכלו למצוא מדורים רבים, המתייחסים לתחום,אשר מציעים את הכלים העדכניים ביותר כדי להתמודד באופן הנכון ביותר. מאמרים בנושאים מגוונים, והטבות מיוחדות לגולשי האתר כגון שירותי המרת מט"ח או שירותי מסחר בבורסה בתנאים מעולים. כל אלה זמינים ומוצעים לגולשים המבקשים לקבל את מקורות המידע המתאימים.


פורטל Investit מאמין בהשקעה נכונה וחכמה. לכן, תוכלו להתרשם באתר ממבחר של השקעות איכותיות, המוצעות למתעניינים וקשורות במגוון של תחומים שונים. ניתן לקבל מידע ופרטים חשובים באשר לכל השקעה והשקעה המוצגת באתר וכן להשאיר הפרטים אישיים לטובת יצירת קשר מצד החברה המפרסמת. אנו ממליצים להפיגש עם מספר חברות בטרם קבלת החלטה כה חשובה, ובכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם מומחים לטובת העניין.

במידת הצורך, אנו ב-investit נקשר אתכם לאנשי מקצוע בתחום ההשקעות, לטובת קבלת ייעוץ והכוונה בתשלום, בנוגע להשקעה בה אתם מתעניינים.


פתרונות מקצועיים ומידע מקיף בתחום


תחום ההשקעות הוא תחום מורכב מאד. חשוב לדעת כיצד לפעול בו נכון, חשוב לדעת אילו השקעות כדאיות יותר ואילו פחות, ועוד יותר חשוב לעשות זאת בעזרתם של אנשי מקצוע, שיכולים לספק את המענה המתאים וברגע המתאים. פורטל Investit עוזר בהשקעה נכונה וחכמה, אך לא מהווה חלופה לייעוץ מקצועי והפעלת שיקול דעת. התכנים שבו, המידע המעודכן והזמין לכל אחד ורמת המקצועיות הגבוהה הם הזדמנות מצוינת ללמוד יותר על תחום ההשקעות בישראל ובעולם. זו גם הזדמנות להכיר מקרוב יותר את עולם ההשקעות האלטרנטיביות, להיחשף לסכנות שבו, וזאת לצד הדרכים השונות בעזרתן ניתן להצליח, ולא פחות מכך, גם להרוויח!
אתם מוזמנים להיעזר בצוות הפורטל, שישמח לספק לכם את המידע הדרוש, וזאת לצד המאמרים ופינת המומחים. כאן תוכלו לבחון חלופות השקעה שונות, ולעשות את הצעד הראשון בדרך אל ההצלחה.

קרא עוד סגור