דירות חדשות באזור אזור השרון והסביבה - הבית בכרמל

הבית ברחוב הכרמל

דירות 4 חד' החל מ 1,610,000 ש"ח!

דירות 3 חד' החל מ 1,340,000 ש"ח !

דירות אחרונות מחכות לכם במיקום מצויין בלב כפ"ס!

בוא לגור במיקום מרכזי ושקט בלב כפר-סבא, במרחק הליכה מרחוב וייצמן, בקרבת 2 מרכזים מסחריים, בסביבת גני ילדים,  קרוב ליציאה לכביש 4, 531 וכביש 40.
הפרוייקט נהנה מהניסיון ומהמקצוענות של החברה היזמית ש.א.ג. (ולול) בניה ופיתוח בע"מ ושל החברה המבצעת ברוש ניר עבודות הנדסיות ובניין בע"מ, וכן מליווי בנקאי של בנק הפועלים.

לבחירתכם מגוון דירות: דירות 4-3 חדרים + מרפסת שמש, דירות גן 3 חד', גינה של 98 מ"ר, דירות מיני פנטהאוז 5 חד' עם מרפסת של 31 מ"ר, פנטהאוז יוקרתי במפלס אחד - בשטח של 167 מ"ר עם מרפסת היקפית בגודל של 194 מ"ר.

תוכניות דירה

zoom

ברוש ניר

ברוש ניר עבודות הנדסה ובניין בע"מ הינה קבלן מורשה בסיווג – 100 ג  5 ' בעלת תו תקן ISO 9002 .

ניסיון רב שנים, חתירה מתמדת למצוינות ועשרות לקוחות מרוצים, מבטיחים כי בכל פרויקט, חברת ברוש ניר תבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר תוך שילוב של ידע רב, יחס אישי ושירות ללא פשרות.
מאז הקמתה ביצעה החברה מאות פרויקטים בתחומים מגוונים של הנדסה ובנייה. מייסד החברה ובעליה, מר ניר ברוש, החל את פעילותו כקבלן עצמאי בענף הבנייה משנת 1991.

בחמש השנים האחרונות השלימה החברה בנייה של מעל 200 אלף מ"ר של שטחים מסחריים.
כהוכחה נוספת למצוינות, נבחרה והוכנסה החברה למאגר יוקרתי של חברות בניה מובחרות בחברת עזרה וביצרון - חברה לשיכון בע"מ, לביצוע פרויקטים של תמ"א 38 בעיר ת"א.

חברת ברוש ניר הינה החברה הקבלנית המבצעת מקבוצת ברוש א. אלה אחזקות בע"מ, הקבוצה כוללת גם את חברת כרם השרון יזמות בע"מ, העוסקת בייזום פרויקטים בתחום הנדל"ן.

קרא עוד סגור