דירות חדשות באזור חו"ל - ברלין- בירת אירופה הקלאסית
גרמניה היא אחת המדינות החזקות והעשירות בעולם, הכלכלה הגרמנית היא הגדולה באירופה והיא אחת היצואניות הגדולות בעולם. למרות שגרמניה היא מדינה עשירה וגם המחייה בה יחסית יקרה כפי שהיא בכל מערב אירופה, בכל זאת השקעות נדל"ן בגרמניה הן אפשרות השקעה ריאלית ואטרקטיבית אם מבצעים אותן נכון.
 
בסקר המסורתי של 500 בכירי שוק הנדל"ן הבינלאומי שעורכת ענקית הייעוץ PriceWater house Cooper דורגה גרמניה כיעד הטוב ביותר בתבל להשקעה בנדל"ן. בעשירייה הפותחת של הערים בעלות פוטנציאל ההשקעה הגבוה ביותר בעולם הציבו המומחים ארבע ערים גרמניות. q אחת מהן, מינכן, הגיעה למקום הראשון בעולם תוך שהיא מדיחה את מוסקבה מהבכורה, המבורג ניצבה שנייה בדירוג, ברלין הגיעה למקום התשיעי ופרנקפורט לעשירי.
 
באפריל האחרון פרסם אנליסט הנדל"ן של דויטשה בנק, טוביאס ג'וסט, הערכה שלפיה השנה יגדלו שיעורי הנכסים שיימכרו למשקיעים בגרמניה ב־7% לפחות. "שוק הנדל"ן המקומי נמצא
 
בהתעוררות", כתב ג'וסט, "אפשר לומר שזהו האביב של הנדל"ן בגרמניה". בדויטשה בנק מדגישים כי ההתעוררות מורגשת בעיקר בערים הגדולות של גרמניה, בהן ברלין, מינכן, דיסלדורף, פרנקפורט, המבורג ושטוטגרט.
 
מה שהופך את גרמניה לאטרקטיבית זו היציבות, שכר הדירה המשקף מחירים ריאליים, מוסר התשלומים הגבוה והבנקאות היציבה. השילוב של כל הנתונים הללו הופך את גרמניה לבירת הכלכלה של אירופה
 
ברלין היא בירת הכלכלה החזקה והיציבה באירופה, צומת דרכים פוליטי כלכלי ועיסקי.
ברלין היא העיר המבוקשת המתפתחת ביותר ביבשת, ובקרוב צפוי להיחנך בה שדה התעופה הבי"ל הגדול ביותר באירופה בו יעברו כ- 30 מליון נוסעים בשנה.
 
ברלין מהווה מוקד משיכה לצעירים מאירופה ומחוצה לה: 4 אוניברסיטאות, 70 מרכזי מחקר מובילים בעולם. לומדים בה כ-350 אלף סטודנטים הפוטנציאל הצמיחה של העיר עצום
 
בברלין כ-4. מיליון תושבים ובתוך עשור היא צפויה להכפיל את עצמה כיום כ-83% מתושבי ברלין שוכרים דירות ועם תרבות שכירות מפותחת והיעדר התחלות בנייה חדשות הביקוש לדירות יילך ויגדל.
 
לכיוון ברלין נוהרים עוד ועוד צעירים הם נמשכים לרב תרבותית לקוסמופוליטיות של העיר.
ברלין מזמנת להם נקודות מפגש וצמיחה. בשנת 2025 תמנה אוכלוסיית העיר יותר מ- 8 מיליון תושבים.

תוכניות דירה

zoom

berlin estate

משרד בוטיק להשקעות בברלין המציע ליווי צמוד וטיפול מקיף בנכס שלך.
לחברה ניסיון עשיר בקניה וניהול נכסים בברלין. החברה מאתרת נכסים בעלי פוטנציאל גבוה, השגת תשואות גבוהות, פיזור סיכונים ומיקסום רווח בזמן הקצר ביותר. 
החברה הינה בעלת מוניטין, ידע וניסיון שנצברו במהלך שנים של ייזום וניהול פרוייקטים בארץ ובברלין. הידע, האיכות, המקצועיות, צוות העובדים המיומן ושביעות רצונם של הרוכשים הם שהפכו את חברת Berlin Estate למותג מוביל בענף הנדל"ן. 
חברת Aspire Estate רואה בלקוחותיה את הנכס החשוב ביותר שלה.
לחברה משרדים בישראל ובברלין 
קרא עוד סגור