דירות חדשות באזור אזור ת"א והמרכז - בטוחה משכנתאות

אנחנו בבטוחה משכנתאות נלווה ונייצג אותך מול הבנק בעזרת אנשי המקצוע הטובים ביותר, כדי שתשיג בביטחון ובלי שתאבד משאבים יקרים את המקסימום עבורך.

צריך לזכור הבנקים עובדים בשביל עצמם, אנחנו עובדים בישבילך ורק בישבילך.

תאם פגישת ללא התחחיבות עם אחד היועצים שלנו ותוכל לחסוך עד מאות אלפי שקלים בפשטות ובביטחון כשבטוחה לצידך.

החיסכון שלך זו המטרה שלנו!

תוכניות דירה

zoom

בטוחה משכנתאות

בטוחה משכנתאות מקבוצת LOGISTIC GROUP מתמחה בליווי, בייעוץ ובייצוג לקוחות פרטיים בנטילת משכנתאות ובמחזור משכנתאות. החברה מציעה מספר אפיקי ייעוץ המותאמים לכל לקוח באופן אישי, על מנת שיבחר במסלול המשכנתא המשתלם ביותר עבורו לטווח הארוך. החברה הנה חברה אחות של "אדמה" - בעלת גב פיננסי איתן ובסיס שיווקי של עשרות אלפי לקוחות. חברת אדמה עוסקת בשיווק ובמכירה של קרקעות להשקעה ובשלוש השנים האחרונות גייסה מאות משקיעים בפרויקטים השונים בהיקף של עשרות מיליוני שקלים. לחברה בסיס שיווקי חזק וכוח פרסום רב באמצעי המדיה השונים, הנובעים מהיותה חלק מקבוצת LOGISTIC GROUP. משרדי החברה והנהלתה ממוקמים במגדל המוזיאון בתל אביב.

החזון שלנו

  • מותג מוביל בתחום - החברה שמה לה למטרה להיות מותג מוביל בייעוץ החוץ בנקאי המתמחה בשוק המשכנתאות למגזר הפרטי.
     
  • ייעול ההתחייבויות הפיננסיות - החברה שואפת לאפשר למשקי הבית בישראל התייעלות מקסימלית, זאת מבלי לפגוע ביכולת ליטול הלוואות או משכנתאות חדשות, או ביכולת הכלכלית לעמוד בהחזרים החודשיים.
     
  • שימוש בכלים המתקדמים ביותר - החלת מתודולוגיה ייחודית שפיתחה החברה לבחינת היתכנות השיפור של נטילה או מחזור משכנתא על כל אחד מלקוחותיה, בהתאם לצרכיו הייחודיים.

 

קרא עוד סגור