דירות חדשות באזור אזור השפלה והסביבה - גבאי באגמים

בלב שכונת האגמים היוקרתית בעיר אשדוד ממוקם פרויקט הבנייה "שיר באגם". הפרויקט כולל ארבעה בניני בוטיק המתמזגים היטב עם קווי האופי של השכונה ומשלבים תכנון פנימי וחיצוני הממקסם את יתרונות המגורים בתחומיה.
כל אחד מהבניינים בפרויקט כולל 11 קומות ו - 88 יחידות דיור בסטנדרט עשיר. מפרט הדירות כולל דירות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים, דירות גן, דופלקסים ופנטהאוזים מרשימים המצוידים במרפסות מרווחות, לחוויית מגורים מושלמת.
דיירי הבניינים ייהנו מלובי מהודר בעל חלל גבוה ומחנייה פרטית.

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

קבוצת גבאי

במשפחה שלנו – מצוינות זה חלק מהמסורת

קבוצת גבאי דוגלת בערכי המצוינות והמסורת עוד מתחילת דרכה כשנוסדה ע"י מר שמשון גבאי בסוף שנות השמונים. ערכים אלו משמשים עד היום כעמודי התווך של מותג הבנייה המשפחתי, אליו התווסף הדור הצעיר שהביא עמו משב רוח רענן של יזמות עסקית, נועזות, דינמיות, יכולת התרחבות, צמיחה ופיתוח עסקי.

בני המשפחה, המנהלים כיום את הקבוצה, ממשיכים להובילה תוך עמידה ביעדים המאתגרים ומוכיחים את עצמם בכל פרויקט מחדש.
בקבוצת גבאי, הכל נשאר במשפחה – דור ההמשך נשען על המסורת ומוביל את הקבוצה למצוינות ביזמות, בבנייה, בשיווק ובשירות. כל זאת מתוך מחויבות לשמירה על השם המצוין של מפעל החיים המשפחתי.

רכישת צ.לנדאו

בתחילת שנת 2015, רכשה קבוצת גבאי את חברת צ. לנדאו קבלנות והנדסה בע"מ ורכשה שלושה פרויקטים יזמיים בראש העין, אשקלון וקריית גת. הקבוצה רכשה גם את הסיווג הקבלני והציוד המקצועי של חברת לנדאו ומיזגה את מחלקות הביצוע. כיום נהנית קבוצת גבאי ממחלקת ביצוע רחבה ובעלת ניסיון רב אשר יכולה לעמוד באתגרי ביצוע בכל רחבי הארץ.

קרא עוד סגור