דירות חדשות באזור אזור ת"א והמרכז - Minrav Tower
MINRAV TOWER חולון, אייקון מרהיב של עיצוב, תכנון ונוחות בבירת העיצוב של ישראל.
במיקום המושלם ביותר בעיר, בלב מתחם המגורים שהפך לסמל של עיצוב מתקדם ויוקרה, בראש השדרה הפריזאית הצופה לשדרה מוריקה ולנוף עוצר נשימה, ניצב MINRAV TOWER - אייקון של עיצוב הנראה למרחוק.
 
MINRAV TOWER מתנשא לגובה 24 קומות ומהווה את שיאו העיצובי של המתחם היוקרתי עם סטנדרט גימור מושקע המעניק חוויית מגורים אחרת. 
 
MINRAV TOWER מעוצב בסגנון פוסט-מודרניסטי, חלקו מרובע וחזיתו עגולה, מעוצב כך שיתאים בצורה מושלמת לציפיות הדיירים מצד אחד ולתוואי הנוף האורבני והדינמי מצד שני.
 
ב - MINRAV TOWER יוקם לובי מעוצב המתנשא לגובה רב, שייעטף בחלונות מסך הצופים לשדרה ולבריכת הנוי. אלו יקנו אווירה של שלווה, פסטורליה ויוקרה ויביאו לידי ביטוי את החיבור הקסום בין האופי הרגוע של המתחם לבין סמלי התרבות והעיצוב הסמוכים.
 
MINRAV TOWER
בואו להיות ולהתגאות כי אתם חלק מהאייקון שכל העיר תדבר עליו 

תוכניות דירה

zoom
 • מפה
 • תמונת רחוב
 • דירות שנמכרו באיזור

מנרב אחזקות בע"מ

מנרב אחזקות בע"מ ("מנרב"/"הקבוצה"/"החברה") נוסדה בשנת 1969 על ידי מר אברהם קוזניצקי המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה.

משנת 1983 נסחרת החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

החברה פועלת במישרין ובאמצעות חברות הקבוצה בארבעה תחומים עיקריים: 

 

 • עבודות ניהול הנדסי וביצוע עבודות בנייה בפרויקטי נדל"ן, ותשתית במגזר הציבורי, העסקי והפרטי. בתחום זה הקבוצה מעורבת בכמה מהפרויקטים המאתגרים ביותר בישראל ובהם: עיר הבה"דים החדשה של צה"ל בנגב בשטח של 250,000 מ"ר בנוי על שטח של כ- 2,500 דונם, מנהרת הרכבת המהירה לירושלים מודיעין-לטרון, מכון התפלת מי ים באשדוד, טרמינל 3, מגרשי חניה וגשרים בשטח של 70,000 מ"ר בנמל התעופה הבינלאומי "בן גוריון", מוזיאון השואה ביד ושם, מרכז מורשת בגין, מגדל משרדים בשטח של 110,000 מ"ר בקרית הממשלה תל אביב, משרדי ממשלה בשטח של 50,000 מ"ר בקרית הממשלה ירושלים, מתקני הייטק בשטח של 60,000 מ"ר עבור חברת אינטל בקריית גת, ועוד.
   
 • ייזום פרויקטים לבנייה למגורים בארץ ובחו"ל. בתחום זה הקבוצה מפתחת שכונות מגורים ובהם: "J-Tower" במרכז העיר ירושלים, "מנרב בשמורה" בסביוני דניה חיפה, "מנרב הצעירה" באר יעקב, "Minrav Tower" חולון, "מנרב Premium" הוד השרון, "מנרב הצעירה" ראשון לציון, "מנרב בפרדס" פתח תקווה, "כרמי מנרב", מודיעין,"נופי מנרב" בשמורת ארנונה ירושלים,  "מנרב הירוקה" כפר סבא, "אונו על הפארק" קריית אונו, "קידמת העיר" כפר סבא, ועוד שכונות נוספות בערים מרכזיות בישראל. במהלך השנים הקבוצה פיתחה מיזמי דיור בדרום אפריקה, בארצות הברית ובהונגריה.
   
 • השכרה וניהול של נכסים מניבים לצרכי שימוש מסחרי, תעשייתי ולמשרדים ובהם משרדים המיועדים להחכרה לתקופות ארוכות עבור חברות הייטק בירושלים ובאשדוד, וכן שטחי מסחר ולוגיסטיקה באשדוד ובאשקלון.
   
 • חלוצה בתחום הזכיינות בישראל, זכתה במכרז להקמה, תפעול ותחזוקה לתקופה של 25 שנה של פרויקט "עיר הב"הדים", וכן מפעילה מתקני טיהור שפכים בשיטת B.O.T בבאר שבע ובנמל התעופה בן גוריון.
 •  
קרא עוד סגור