דירות חדשות באזור אזור השרון והסביבה - TWENTY FOUR מטויב

חולמים על דירה מרווחת, גדולה, במיקום מושלם ובמחיר מנצח?
מהיום לחלום שלכם יש מקום, והרבה!


מגדל המגורים החדש "24", ממוקם במיקום אופטימלי, בלב כפר סבא ברח‘ ירושלים 24.
במגדל שיתנשא לגובה של 15 קומות נבנות 54 דירות גדולות במיוחד:
4-5 חד' ענקיות, דופלקס-גן ייחודיות ופנטהאוזים מרהיבים עם נוף פתוח.
המיקום יוצא הדופן יוצר שילוב מנצח: להיות נגיש, להיות קרוב ולגור ליד כל המתחמים הנחשבים ביותר בעיר: מדרחוב ירושלים, רח‘ ויצמן, "חצר השוק", קניון ערים וכיכר העיר, היכל התרבות, והרשימה עוד ארוכה.
רכישת הדירות מתבצעת באמצעות " קואופרטיב נדל"ני ", המתארגן ביוזמת וניהול חברת אלדר השקעות, שתרכוש יחד את הקרקע ותקים את הבניין כקבוצה.

עם שילוב מנצח של מיקום מושלם ודירות מרווחות, זה הזמן שלכם לא להתפשר ולהגשים חלום.

החל מ-1,710,000 ש"ח

קבוצת רכישה. עלות אומדן משוערת. הצעת המפרט הינה לצורך המחשה בלבד . נציגות קבוצת הרכישה תבחר ביחד עם החברה המארגנת את ספקי המוצרים הנבחרים במסגרת התקציב. ט.ל.ח 

תוכניות דירה

zoom

אלדר השקעות

אלדר השקעות

אלדר השקעות
מתמחה ביזום פרויקטי נדל"ן רבים בישראל, תוך התמקדות בקבוצות רכישה. החברה שמה לה למטרה להיות המובילה באיכות תהליך היזום. פרויקט הדגל של אלדר השקעות הוא מגדל "מרום נגבה" ברמת גן, המתנשא לגובה של 32 קומות ובו 120 יח' דיור. הפרויקט בביצוע על-ידי חברת אלקטרה בניה.
לאחרונה הושלם בהצלחה גיבוש קבוצת רכישה נוספת של אלדר השקעות בשכונה הירוקה במערב כפר סבא – "הבית בירוקה".

קבוצת אלדר
אלדר שיווק נדל"ן הינה חלק מקבוצת אלדר, בבעלותו של עמיר שאלתיאל ובניהולה של מיכל המאירי, אשר מהווה שחקן מרכזי בזירת הנדל"ן הישראלית. 
בשנת 2014 דורגה אלדר ראשונה במדד BDI CODE בשיווק נדל"ן ופרויקטים נוספים ששווקו בהצלחה על ידיה, הם המגדלים בישורון, אקו כפר סבא וצמרות השרון.
מעמדה של קבוצת אלדר התפתח וגדל בעשר השנים האחרונות בזכות שילוב של ניסיון עשיר, תפיסה ניהולית מקורית ומעמיקה ונבחרת מקצועית, מחויבת ומגובשת.
כיום, קבוצת אלדר נתפסת כמובילה בכל תחומי עשייתה בשוק הנדל"ן וכוללת פעילויות מגוונות.

קרא עוד סגור