דירות חדשות באזור אזור ת"א והמרכז - ארמונות גנים
בלב העיר הירוקה בשכונת כפר גנים החדשה שבפתח תקווה מקימה ארמונות חן וקופרלי יזמות את מתחם היוקרה "ארמונות גנים".
 
בארמונות גנים שלושה בניני מגורים בתכנון ועיצוב מוקפד הכוללים דירות חמישה ושישה חדרים עם מרפסות סוכה מרווחות במיוחד, דירות דופלקס עם נוף אל העיר ולפארק העתידי הסמוך. הפרויקט ממוקם בקרבה לדרכי גישה ראשיות, ובסמוך לבתי ספר, גני ילדים ומתנ"סים, מרכזי קניות קופת חולים בתי כנסת ומבחר פארקים וגנים ירוקים.

 

הודעה אחרונה מהקבלן: פרויקט מדהים הפונה לפארק, נותרו מספר מצומצם של דירות 6 חדרים ו - 5 חדרים . דירות גדולות עם מרפסות שמש מרווחות ומרפסות סוכה. דופלקסים מדהימים.

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

ארמונות חן

חב' ארמונות – חן 2000 בע"מ הינה חברה משפחתית הפועלת בענף הבנייה מזה כ – 30 שנה.
 
החברה עצמה מתאפיינת בהתנהלות משפחתית הנובעת בראש ובראשונה מאופי הבעלים מר מר בן גירה משה, שפועלו והתנהלותו בענף הבנייה משמשים כאבני דרך בהתנהלות בין אדם לחברו ובין צרכן לספק באשר הם.
 
את אשר הנחיל מר בן גירה לחברה ספגו גם ילדיו העובדים בחברה בעמדות מפתח, ולפיכך ה "אני מאמין" של החברה הוא בראש ובראשונה השילוב בין שאיפה למצוינות ועמידה בהתחייבויות.
 
החינוך למצוינות והדאגה לפרט השתרשו בחברה החל מהמנהלים הבכירים וכלה באחרון הפועלים ולפיכך פעילות החברה בענף באה לידי ביטוי בהקפדה על איכות הבניה וכמובן על איכות השירות נושאים המעידים כאלף עדים כי רכישת דירה מאתנו אכן הופכת לחוויית קניה בכללותה.
 
השילוב בין ניסיונה הרב של החברה בכלל ושל העומדים בראשה בפרט, כמו גם חוסנה הפיננסי וצוות העובדים המקצועי לבין חשיבה מקורית ואוזן קשובה לצרכי ציבור הרוכשים, הם אלה אשר מהווים את סוד הצלחתה של החברה.
 
ארמונות חן מגשימים לכם חלום לארמון  פרטי משלכם.
קרא עוד סגור