דירות חדשות באזור אזור השפלה והסביבה - התחדשות עירונית

ההשקעה הכי אטרקטיבית בשוק!

קבוצת בראשית מאתרת דירות למכירה בבניינים ומתחמים המיועדים להתחדשות עירונית (תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי). מדובר בנכסים שעתידים לעבור תמ"א או פינוי בינוי והם רגע לפני עליית ערך משמעותית. עד שיעלה ערכם אתם נהנים מתשואה חודשית של דמי השכירות.
אם אתם מחפשים השקעה מעולה בהתחדשות עירונית, או אם אתם זוג צעיר שחי לפי המנטרה של "תקנה איפה שאתה יכול ותשכיר איפה שאתה רוצה" הגעתם למקום הנכון!

להרוויח גם משכירות וגם מעלייה בערך הנכס!

ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי, יזם את תהליך בניית רובע חדש שעתיד להבנות באשדוד, "רובע הנחל", בשטח המשולש החקלאי הסמוך לניר גלים (בכניסה הצפונית לעיר).

וכך אמר ד"ר לסרי בישיבת המועצה: "אשדוד מקדמת בימים אלה חתימה על הסכם גג לבניית אלפי יחידות דיור, הכולל גם דירות בתוכנית מחיר למשתכן בהיקף שעדיין אינו ידוע לנו. אולם, במקביל אנו מקדמים תוכנית באזור הצפוני של המשולש החקלאי של 15,000 יח״ד, מול "דירה להשכיר", שהינה גוף ציבורי מקביל למשרד השיכון ורשות מקרקעי ישראל. לרובע החדש אנו קוראים 'רובע הנחל', ושם מדובר ב-80 אחוז קרקע מדינה, ולכן הוא כולל מסלול של מחיר למשתכן. הדיון ברובע זה לשמחתנו מגיע בקרוב לוותמ"ל (ועדה ארצית לתכנון ובנייה)".

תוכניות דירה

zoom

קבוצת בראשית

קבוצת בראשית הינה חברה פרטית המתמחה בניהול ייזום ושיווק נדל"ן.

אנחנו חברה מקצועית שחיה ונושמת את השטח ונמצאת תמיד במרכז העניינים, ולכן השקעות נדל"ן אטרקטיביות זורמות אלינו מכל עבר, הן מיזמים וקבלנים והן מבעלי קרקעות ומשקיעים.

כקבוצה מקצועית שמנהלת פרויקטים בהיקפים משמעותיים, יש לנו את היכולת לבחון את ההשקעות שזורמות אלינו ולהציע לכם את השמנת, ההשקעות שיכולות להניב את התשואה הגבוהה ביותר ביחס להשקעה ורמת הסיכון בהן היא הנמוכה ביותר.

בין ההשקעות שאנו מציעים לקהל המשקיעים שלנו יש כמובן דירות למכירה בבניינים ומתחמים המיועדים להתחדשות עירונית (תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי); דירות בפרויקטים מתקדמים של התחדשות עירונית; קרקעות בשינוי יעוד, דירות אטרקטיביות להשקעה ועוד.

 

קרא עוד סגור