דירות חדשות באזור אזור השפלה והסביבה - רובע הנחל אשדוד

רובע הנחל שוכן בסמוך לכניסה הצפונית לאשדוד. בכוונת העירייה לבנות כ-15,000 יחידות דיור במתחם על מנת לספק חלק מהביקוש הגובר למגורים בעיר לזוגות צעירים ומשפרי דיור.

בחודש במאי 2018 הודיע שר האוצר משה כחלון על הפשרת רובע הנחל באשדוד ובניית יחידות הדיור. התכנית רובע הנחל מקודמת על ידי עיריית אשדוד במסלול מהיר.

ראש עיריית אשדוד דר יחיאל לסרי, יזם את תהליך בניית רובע חדש שעתיד להבנות באשדוד, רובע הנחל, בשטח המשולש החקלאי הסמוך לניר גלים - בכניסה הצפונית לעיר.

וכך אמר דר לסרי בישיבת המועצה: "אשדוד מקדמת בימים אלה חתימה על הסכם גג לבניית אלפי יחידות דיור, הכולל גם דירות בתוכנית מחיר למשתכן בהיקף שעדיין אינו ידוע לנו. אולם, במקביל אנו מקדמים תוכנית באזור הצפוני של המשולש החקלאי של 15,000 יח״ד, מול "דירה להשכיר", שהינה גוף ציבורי מקביל למשרד השיכון ורשות מקרקעי ישראל. לרובע החדש אנו קוראים 'רובע הנחל', ושם מדובר ב-80 אחוז קרקע מדינה, ולכן הוא כולל מסלול של מחיר למשתכן. הדיון ברובע זה לשמחתנו מגיע בקרוב לוותמ"ל - ועדה ארצית לתכנון ובנייה".

 

היתרונות

  • מיקום נדיר איכותי ונגיש בעתודת הקרקע האחרונה בעיר אשדוד.
  • קרקע חקלאית להשקעה לפי תקן 22. הקרקע אינה זמינה לבניה.
  • הקרקע הינה קרקע פרטית. יחידות קרקע של 100 מ”ר עם רישום מלא בטאבו על שם הקונה.
  • התכנית מקודמת על ידי מדינת ישראל.
  • מספר החלקות מוגבל.
  • 15,000 יחד' דיור על עתודת הקרקע האחרונה בעיר
  • שילוב של מגורים, מסחר ומשרדים

 

עכשיו זה הזמן שלכם

נשארו יחידות אחרונות במחיר הזה. אם גם אתם רוצים להנות מהזדמנות חד פעמית שלא תחזור על עצמה, קרקע פרטית 100 מ"ר במתחם רובע הנחל באשדוד, השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תוכניות דירה

zoom

קבוצת בראשית

קבוצת בראשית הינה חברה פרטית המתמחה בניהול ייזום ושיווק נדל"ן.

אנחנו חברה מקצועית שחיה ונושמת את השטח ונמצאת תמיד במרכז העניינים, ולכן השקעות נדל"ן אטרקטיביות זורמות אלינו מכל עבר, הן מיזמים וקבלנים והן מבעלי קרקעות ומשקיעים.

כקבוצה מקצועית שמנהלת פרויקטים בהיקפים משמעותיים, יש לנו את היכולת לבחון את ההשקעות שזורמות אלינו ולהציע לכם את השמנת, ההשקעות שיכולות להניב את התשואה הגבוהה ביותר ביחס להשקעה ורמת הסיכון בהן היא הנמוכה ביותר.

בין ההשקעות שאנו מציעים לקהל המשקיעים שלנו יש כמובן דירות למכירה בבניינים ומתחמים המיועדים להתחדשות עירונית (תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי); דירות בפרויקטים מתקדמים של התחדשות עירונית; קרקעות בשינוי יעוד, דירות אטרקטיביות להשקעה ועוד.

 

קרא עוד סגור