דירות חדשות באזור אזור ת"א והמרכז - מגדלי נים- ראשל"צ
לפני שהתכנית מתקדמת שלב זה הזמן להרוויח, קרקע ב- 520,000 ש"ח!
 
החל מ: ₪520,000
 
הקרקע מאושרת לבנייה אך אינה זמינה לבנייה מידית
 
מגדלי נים - יש שלבים בחיים שאסור לפספס!
 
מתחם "מגדלי נים" הוא אחד מעתודת הקרקע מהאחרונות למגורים בראשון לציון. הקרקע ממוקמת במיקום מעולה, במפגש הערים ראשון לציון, נס ציונה ובאר יעקב , במרחק הליכה ממתחם הרכבת, נהנה מגישה ישירה לכביש 431 לכביש 6 ולנתיבי איילון. אזור יוקרתי זה של העיר, מתפתח בתנופה אדירה, ומצוי בסמיכות לקניון עזריאלי ההולך ונבנה, ובקרבת שכונות המגורים המובילות בעיר.
 
מתחם נים עתיד ליהנות בתקופה הקרובה מתשומת לב מיוחדת ופיתוח סביבתי אינטנסיבי, בהיותו משתרע על עתודת קרקע בשטח של כ-350 דונם במיקום אסטרטגי, הכוללים למעלה מ-90 דונם של ריאה ירוקה, שלצידה עתיד להיבנות  קומפלקס של מגדלי יוקרה בסטנדרט גבוה המאופיין בתכנון פורץ דרך, שילוב שימושים, מגורים, מרכז בילוי ומסחר, שטחי ציבור ועוד. הקרקע מוגדרת עפ"י תכנית מתאר ארצית, מחוזית ומקומית כקרקע המיועדת לבנייה ופיתוח עירוני.
 
הפרויקט עצמו קיבל את ברכת הדרך של מוסדות התכנון, לרבות ראש העירייה, ותכנית מפורטת של הפרויקט נמצאת בשלבים מתקדמים אל מול הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה של מחוז מרכז. היתרון הגדול של מתחם "מגדלי נים" הוא שהקרקע הינה בבעלות פרטית, ותירשם על שם הרוכש בטאבו. ניתן לממש את הרכישה בכל שלב ולהרוויח עם עליית מחירי הקרקע ותוך התקדמות הפרויקט. הרכישה המקנה יחידת קרקע במתחם נים היא אחת מהאפשרויות האחרונות בישראל להגיע לדירה במחיר הגיוני ולתשואה של כמאות אחוזים.
 
לצפיה בסרטון הפרויקט לחץ כאן
 
למידע נוסף אודות הפרויקט השאירו פרטים ונציגנו יצרו איתכם קשר בהקדם!
 

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

נדלן נדלן - כהן פליקס

א.ש.נ.מ נדלן נדלן
ייזום ושיווק פרויקטים בע"מ
 
 

החברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן פועלות כחברות יזמיות בתחום השקעות בנדל"ן, מגורים, מסחר ותעשייה.
כהן פליקס חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1973 מביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל"ן. חברת נדל"ן נדל"ן המביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל"ן מה שמקנה לחברות יתרון מובהק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות.

שתי החברות מיקמו עצמן כמובילות בתחום ההשקעות בנדל"ן ובמיוחד בראשון לציון והסביבה, ההיכרות עם הסביבה כמגרש ביתי וניסיון של עשרות שנים באזור ראשון לציון והסביבה מקנה יתרון עצום בהכרת תכניות קיימות ועתידיות ורכישת קרקעות בזמן הנכון.

 

בנייה למגורים ומסחר

לחברות מאות אלפי מטרים של בנייה, ועשרות יחידות קרקע מושבחות לבנייה ולמגורים ומסחר.
הפרויקטים השונים נבחרים בקפידה ומלווים ע"י צוות מומחי החברה.

כמו כן, מספר קבוצות רכישה שחלקן אוכלס וחלקן בתהליכי בנייה מתקדמים. בניית מרכזים מסחריים כנכסים מניבים לחברות, בנייה במסגרות ערבות חוק מכר. החברות מאושרות בכלל הבנקים וביצעו ליווי פרויקטים עם: בנק לאומי/ מרכנתיל/ הבינלאומי/ מזרחי.

 

תכנון והשבחת קרקעות

במסגרת הליכי תכנון והשבחת הקרקעות, מקדמות החברות הפשרה של קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות בארץ ומאגדות קבוצת משקיעים לטווח הרחוק, למטרת רכישת קרקעות בעלות פוטנציאל רב לשינוי יעוד.

החברות מנהלות ומתכננות שינויי ייעוד למגורים ומסחר, קידום ותכנון פרויקטים של פינוי ובינוי, וכן שינוי ייעוד של תכניות בניין עיר, קידום תב"עות וניהול ויזמות בפרויקטים מהגדולים בראשון לציון.

קרא עוד סגור