דירות חדשות באזור כל הארץ - קרקע בכרכור

חברת אדמה מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק קרקעות חקלאיות ברחבי הארץ.

כרגע חברת אדמה מתמקדת בקרקעות חקלאיות באזור כרכור, אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בישראל.  מבחינה מקצועית חברת אדמה מעניקה ללקוח שקט וביטחון לא רק לפני ובזמן הרכישה, אלא גם לאחריו.
חברת אדמה שמה לעצמה כמטרה ללוות את הלקוח בכל שלבי הרכישה ודוגלת במשפט "אתם לא לבד".

פרט למידע על כל סעיף, משפט, תמונה או שאלה, הצוות המסור של חברת אדמה יספק לכם ביטחון ושקט. הלקוח יכול להיות בטוח שהוא נמצא בידיים טובות. בחברת אדמה מעל 20 אנשי צוות שמטרתם אחת – להעניק ללקוח חווית רכישה אחרת שעוד לא הכיר.
חוויה שבסופה הלקוח יהיה בעליו (בטאבו!) המאושרים של קרקע חקלאית בכרכור עם פוטנציאל רווח עצום.

תוכניות דירה

zoom

אדמה כרכור

חברת אדמה מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק קרקעות חקלאיות ברחבי הארץ. כרגע חברת אדמה מתמקדת בקרקעות חקלאיות באזור כרכור, אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בישראל.  מבחינה מקצועית חברת אדמה מעניקה ללקוח שקט וביטחון לא רק לפני ובזמן הרכישה, אלא גם לאחריו. חברת אדמה שמה לעצמה כמטרה ללוות את הלקוח בכל שלבי הרכישה ודוגלת במשפט "אתם לא לבד". פרט למידע על כל סעיף, משפט, תמונה או שאלה, הצוות המסור של חברת אדמה יספק לכם ביטחון ושקט. הלקוח יכול להיות בטוח שהוא נמצא בידיים טובות. בחברת אדמה מעל 20 אנשי צוות שמטרתם אחת – להעניק ללקוח חווית רכישה אחרת שעוד לא הכיר. חוויה שבסופה הלקוח יהיה בעליו (בטאבו!) המאושרים של קרקע חקלאית בכרכור עם פוטנציאל רווח עצום.

 

אדמה היא החברה הגדולה ביותר המשקיעה בקרקעות חקלאיות באזור פרדס חנה כרכור. היא היחידה בעלת תב"ע (תוכנית בניין עיר) שכבר מוכנה להגשה על הקרקעות החקלאיות בכרכור.

פרויקט שדות כרכור נמצא כיום ברגעי השיא שלו עם הביקוש שעולה מצד אחד ומספר הקרקעות הולך ומתמעט מצד שני.

שלב א' של פרויקט שדות כרכור הסתיים, ושלב ב' יצא לדרך. הקרקעות בשלב ב' של שדות כרכור נמצאות בצד של כרכור, צמוד לכביש 65 וכ-300 מטר בלבד מהשכונה הקרובה ביותר. המרחק הקצר הזה מקל על הפשרה מהירה יותר של הקרקעות בעתיד עקב עלויות פיתוח תשתית נמוכות יותר מצד המועצה.

חברת אדמה תלווה אתכם משיחת הטלפון הראשונה ועד כמה שצריך עם ליווי אדריכלי ויעוץ משפטי מהטובים ביותר. הכנסנו כשותפים בשדות כרכור את מיטב היועצים המקצועיים על מנת לקדם את ההשקעה שלך בקרקע חקלאית ולהפוך אותה בעתיד לנכס אמיתי.

הליווי האדריכלי מבוצע על ידי משרד פינצי רוה המתמחה באזור ובהפשרת קרקעות חקלאיות.

היעוץ המשפטי מבוצע על ידי משרד עורכי הדין שרקון, בן עמי, רוזנבוים, אשר ושות' המתמחים באיתור קרקעות פוטנציאליות, במימון, במקרקעין, תכנון ובניה ועוד'.

 

חברת אדמה מאמינה בשקיפות מלאה, במתן תמיכה מקצועית וליווי מימוני בכדי שתוכל ליהנות מפרויקט שדות כרכור ולממש רווחים עתידיים על הקרקע שברשותך. גודל הקרקעות למכירה בשלב ב' עומדות על חצי דונם והמכירה מתחילה ממחיר של 139 אלף שקלים בלבד, צרו קשר כדי לחזות בעתיד שלכם מתממש.

 

את הליווי המשפטי מבצעים עורכי הדין מהמשרד הבינלאומי משרד שרקון, בן עמי, רוזנבוים, אשר ושות'. משרד זה מונה כ-42 עורכי דין ומתמחה בכל תחום המקרקעין, תשתיות, מימון, רשויות מקומיות, מכרזים ועוד.

 

המשרד מוקם על ידי מדריכי דירוג משפטי מהמובילים בעולם (D&B, Legal 500, IFLR, BDI) כאחד המשרדים המובילים בתחום המקרקעין, רשויות מקומיות, משפט מנהלי ועוד.

המשרד מתמחה באיתור קרקעות חקלאיות בעלות פוטנציאל הפשרה גבוה בעתיד הקרוב וככזה המשרד מלווה את חברת אדמה בפרויקט שדות כרכור.

 

את הליווי התכנוני/אדריכלי מבצעים אדריכלים ומהנדסים מחברת פינצי רוה. החברה פועלת משנת 1975 ומתמחה בתכנון אזורים גדולים, כמו שטחי מסחר, מבני ציבור, תיירות, שכונות מגורים ועוד.

משרד פינצי רוה מתמחה באזור השרון הצפוני ובעברו פרויקטים רבים באזור. בין השאר, משרד זה הוביל את תכנון קניון לב חדרה, אזור המסחר שערי חדרה ומרכזי פאוור סנטר בכל הסביבה.

מבחינת קרקעות ותכנון עירוני, משרד זה הוביל תכנונים של שכונות מגורים באזורים שונים בארץ, למשל בסביון, גבעת שמואל, פתח תקווה, ראשל"צ, כפר סבא ועוד.

משרד זה הוביל את התכנון של תוכניות המתאר של חדרה, רחובות, תכנוני התחדשות עירונית של הוד השרון, גבעת אולגה, פתח תקווה ועוד.

קרא עוד סגור