דירות חדשות באזור כל הארץ - Utrade- בית השקעות למסחר אוטומטי

חדש!

חשבון השקעות ללא דמי ניהול!

החל מ 30,000 $ !

הצטרף להצלחה של UTRADE בית ההשקעות המוביל למסחר אוטומטי

חשבון השקעות ללא דמי ניהול במודל ייחודי

צפייה מלאה בחשבון

טכנולוגיה בלעדית המשלבת אסטרטגיה ייחודית שפותחה במשך במס' שנים במעבדות החברה

במגוון מסלולי התאמה בבחירה אישית

למצטרפים חדשים טלפון GALAXY או IPHONE מתקדם לבחירה!

תוכניות דירה

zoom

Utrade

אלגו טריידינג [Algo trading] הוא מסחר בבורסה מבוסס תוכנת מחשב המבצעת פקודות מסחר באמצעות אלגוריתם חכם. האלגוריתם יוזם הוראות קנייה ומכירה בהתבסס על פרמטרים של תזמון, מחיר, סחירות וכדומה, המועברות לביצוע ללא הפעלת שיקול דעת נוסף או התערבות אדם. 
מסחר אלגוריתמי נמצא בשימוש יומיומי על ידי גופים מוסדיים, קרנות גידור, קרנות נאמנות ובתי השקעות מתמחים נוספים, ובהדרגה – גם אצל סוחרים מקצועיים עצמאיים. מסחר באמצעות אלגו טריידינג פותח על מנת ליישם אסטרטגיות מסחר שונות, דוגמת מסחר בתדירות גבוהה (HFT - high frequency trading) ואסטרטגיות מסחר נוספות בשוק ההון, במט"ח והסחורות. 

הצלחת שיטת האלגו-טרייד מבוססת על מהירות, עוצמה ונטרול כשלים פסיכולוגים בהשקעות. 

כמעצמת הייטק, נחשבת ישראל לשחקן מקצועי חשוב בשוק המסחר האוטומטי לא בגלל היקפי המסחר אלא בזכות המוחות המבריקים הקיימים כאן וההצלחות המתגברות בשנים האחרונות. היה זה עניין של זמן עד שתעלה ישראל על מפת המסחר האוטומטי וכיום מסחר אלגוריתמי כגון אלגו-טריידינג מתבצע ע"י משקיעים בכל סדר גודל, החל מבתי ההשקעות המובילים ועד למשקיעים פרטיים. מי שעוקב אחר שוק ההון והשחקנים המרכזיים בו יכול לזהות אט אט רווחיות יתירה לאורך תקופה בצורה שמנצחת לא רק את המדדים אלא גם את הסטטיסטיקה, ויש המייחסים הצלחות לא מעטות כאלה למסחר אוטומטי ולאלגוריתם משוכלל שפותח. 

רבות נכתב על שיטת המסחר הממוחשבת שכובשת את ישראל והעולם כולו: 

 

יתרונות האלגו טריידינג 
 • פיזור וגיוון בנכסים פיננסים: יתרון המהירות והכמות מאפשר הפעלת תוכנת המחשב על מספר נכסים פיננסיים, פעולה המאפשרת פיזור מטבעי, גיאוגרפי וסקטוריאלי בתיק ההשקעות, במטרה לייוצר תיק מגוון ומאוזן. 
 • נטרול כשלים פסיכולוגיים הנוצרים אצל בני אדם. 
 • מסחר רציף של 24/5 הממנף את זמנו של הסוחר הידני. 
 • מהירות ביצוע על אנושית של פקודות מסחר: לתוכנת המחשב מהירות ביצוע על אנושית של כניסה ויציאה מעסקה וזהו המפתח להצלחה בשוק תחרותי זה. 
 • יכולת מסחר בו זמנית על מספר בלתי מוגבל של צמדי מטבעות, סחורות ומדדים: תוכנת המחשב מבצעת מספר עסקאות גבוה לאין שיעור מסוחר ידני, סימולטנית על מספר בלתי מוגבל של נכסים פיננסיים ומאפשרת מסחר רציף של 24/5. 
 • דיוק מושלם בביצוע: תוכנת המחשב פועלת בחוקיות ברורה ומדויקת לכניסה/ניהול/יציאה מעסקה ומנטרלת כשלים פסיכולוגיים אצל הסוחר הידני ומאפשרת דיוק מושלם בביצוע חישובים מתמטיים של יחסי סיכון-סיכוי. 
 • ניהול פעולות המסחר בצורה מיטבית ואוטומטית, ללא טעויות: תוכנת המחשב יכולה להבדק על גרפים היסטוריים, על מספר נכסים, במצבי שוק שונים ובזמנים שונים בצורה מיטבית ואוטומטית, ללא טעויות אנוש. 

חסרונות האלגו טריידינג 

אלגו טריידינג במט”ח למשל מתאפיין בחסרון אחד בולט ביותר הנובע מהעדר שיקול דעת אנושי וחוסר ההתאמה למצבי שוק משתנים, לדוגמא שינוי במגמה העיקרית של השוק, שינוי בתנודתיות ושינוי בהפרשי הריביות. בנוסף, על אף שזה לא נפוץ, יתכנו בעיות טכנולוגיות בעת השימוש בתוכנת מסחר אוטומטית. 
 

מחקר ופיתוח ביוטרייד: 

מחלקת המו"פ (D&R) שלנו ביוטרייד (UTRADE) פיתחה במשך שנים תוכנות שונות שהותאמו לצרכי המשקיעים השונים, בדרגות סיכון ותנודתיות שונות. כמו בכל מוצר טכנולוגי, תהליך המחקר והפיתוח כולל מספר שלבים עד לקבלת המוצר המוגמר. 

 • מחקר ופיתוח: סטטיסטיקאים ואנשי דאטה-מיינינג מבצעים מחקר מעמיק ובוחנים כל פיסת מידע בשווקים. הבחינה נעשית ברזולוציות גבוהות ביותר במרחבים ובמימדים שונים. 
 • תכנון ואיפיון: צוות אנליסטים מנוסים ואנשי המחקר חוקרים, מתכננים ומאפיינים אסטרטגיות מסחר מגוונות. 
 • כתיבה: צוות מפתחי תוכנה בעלי ידע בשוק ההון, כותבים את האסטרטגיות והתשתיות. 
 • כיול (אופטימיזציה): בחינת האסטרטגיה בכל מצב שוק, על בסיס נתוני עבר, שערי מטבעות לדוגמא, בחיפוש אחר אופטימיזציה ואז התאמה לנכסי הבסיס השונים, לגיוון ולפיזור בתיק ההשקעות, לרמת הסיכון, לגידור וכד'. 
 • בדיקות: צוות בדיקות איכות תוכנה חיצוני מבצע בדיקות QA שגרתיות מחמירות ביותר בתיקי השקעות אמיתיים         DEMO / LIVE, תחילה בסכום קטן ואח"כ בסכומים גדולים יותר. 
 • הרצה: כל אסטרטגיה שעברה את התהליך המלא הנ"ל פועלת ב-LIVE על חשבון נוסטרו (נכסי הבית) ועוברת תהליך בדיקות נוסף, שבהשלמתו בלבד פועלת האסטרטגיה על כספי הלקוחות. 
 • השקה: הצעת המוצר למשקיע הקצה. 
 • שיפור מתמיד של המוצר בעזרת הניסיון שנצבר שהוא קריטי בתחום זה. ליוטרייד ניסיון רב בניהול תיקי השקעות המשלבים אלגו טריידינג.
קרא עוד סגור