דירות חדשות באזור אזור ירושלים והסביבה - ארזה מוצא
    בליבה של גבעה מיוערת המשקיפה אל נוף ירושלמי מרהיב, מוקף עצי ארז עתיקים וצעירים– צומח פרויקט ארזה מוצא עילית . פרויקט המגורים היוקרתי תוכנן ביד אמן ובליבו מקננת השאיפה למגורים קהילתיים ייחודים. מתפרש על כ- 60 דונמים, הפרויקט היוקרתי מציע לתושביו את כל הדרוש לחיים אקסקלוסיביים המשלבים איכות חיים יחד עם מגורים .

במקום פסטוראלי וקסום – מיקום אטרקטיבי בקרבת ירושלים ותל אביב, תכנון ייחודי המשלב מספר סגנונות בניה, מגוון שירותים קהילתיים המותאמים בדיוק לצרכי התושבים וחיים קהילתיים איכותיים שיאפשרו לכם ליהנות מסביבה מחבקת ובטוחה. אנחנו בחברת "אזורים" מזמינים אתכם לגור בתוך גלויה המורכבת מנוף מרהיב, בתים יפהפיים וקהילה חמה.
 

פרויקט מוצא הוא דוגמא לתכנון מגורים בו כל אבן וכל מרצפת מיועדים לתת מענה מקיף לצרכי הדיירים - רמת חיים גבוהה, עיצוב יוקרתי ונוחות שאינה מתפשרת.

מתוך היכרות מלאה עם צרכי הדיירים העתידים ושאיפה ליצור רמת חיים אקסקלוסיבית בלב סביבה קסומה ופסטוראלית, תוכננו הדירות כך שפנים הבית והנוף הסובב אותו ישתלבו אחד בשני, על ידי מסכי זכוכית גדולים המאפשרים לנוף המרשים להיכנס לתוך הבית ולהוות חלק מעיצוב הדירות בפרויקט. בנוסף, כל אחת מהדירות תוכננה כך שהתושבים נהנים משטח רחב ידיים גם בפנים הבית וגם מחוצה לו, בין אם מדובר בגינה פרטית או מרפסת מרשימה, חלוקת הדירות בכל אחד מהמתחמים היא זהה, כאשר בכל בניין 6 דירות ומעלית פרטית המחברת בין קומות המגורים לחניון.

 

תוכניות דירה

zoom

אזורים

 

באזורים מאמינים שבית זה הרבה יותר מארבעה קירות, בית זה אנשים, בית זה קהילה.
זה ליהנות מתחושה מיוחדת, תחושה של שייכות.

הבסיס לכל אחד מעשרות הפרויקטים של אזורים, 
הינו תכנון הכולל איזון מושלם בין הפרטיות של חיי המשפחה, לבין הקשר עם השכנים החדשים.   

לכן, כבר מעל ל-50 שנים,אזורים מתכננים את הפרויקטים שלהם עם הרבה תשומת לב לפרטים הקטנים. פרטים אשר מאפשרים ללקוחותיהם ליהנות מחיי קהילה עשירים ושירותים שיהפכו  את חייהם לקלים ומלאים יותר.
 
ניסיון רב שנים כמו גם איתנות ויציבות פיננסית הפכו את אזורים לאחת החברות הגדולות והמנוסות בתחום הנדל"ן בישראל.

אזורים הינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב. 
בעל השליטה בחברה הינו איש העסקים הבינלאומי מר הרשי פרידמן.
 
חברת אזורים מתחדשת ומתעדכנת בהתאם לצרכי המשפחה הישראלית ויוצרת עבורה שכונה
איכותית, המספקת את כל צרכי התושבים וכוללת גנים, מרחבי דשא, מתחמי פנאי, מרכזים מסחריים
ועוד.
קרא עוד סגור