דירות חדשות באזור אזור ת"א והמרכז - מגדלי נתנאל

מגדלי נתנאל ברמת אביב

תיאור וסביבת הפרויקט

מגדלי נתנאל ברמת אביב הינו פרויקט יוקרתי הנבנה במגרש האחרון ברמת אביב החדשה, במיקום מעולה ברחוב שרגא פרידמן 5. הבניין בן 9 הקומות כולל דירות 5 חדרים גדולות וארבעה פנטהאוזים מפוארים, בתכנון אדריכלי ייחודי תוך הקפדה על איכות מגורים מקסימלית. עם מספר דירות אחרונות שנותרו בפרוייקט , הינכם מוזמנים לנצל את ההזדמנות האחרונה ברמת אביב החדשה למגורים בבניין מפואר עם מיקום מושלם , נגישות נוחה לדרך נמיר , לנמל ולחוף הים.

תוכניות דירה

zoom

נתנאל גרופ בע"מ

נתנאל גרופ בע"מ

קבוצת נתנאל הכוללת מספר חברות המוחזקות ע"י חברת החזקות "רישן בניין והשקעות בע"מ"

חברה בעלת ותק של עשרות שנים, היוזמת, בונה ומשווקת אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ.

הקבוצה נחשבת למובילה בענף הבנייה בישראל בתחום של פרויקטים יוקרתיים הכוללים גם אלמנטים ייחודיים לדיירי הפרויקט, ובמקביל לפעילותה הענפה בבנייה למגורים, יוזמת ובונה החברה פרויקטים מסחריים ובנייני משרדים ותעשייה. בחלק מהפרויקטים מקיימת החברה שיתופי פעולה עם גופים מובילים בענף הנדל”ן ובין לקוחותיה נמנים הגופים הממשלתיים והפיננסיים הגדולים בארץ.

מתוך הבנה אמיתית של אנשים שבונים לאנשים, שמה החברה דגש מיוחד על יחס אישי ומתן מענה ללקוח בכל עת, תוך הקפדה על אמינות, עמידה בלוח זמנים ותכנון ובנייה ברמה הגבוהה ביותר.

אנו בקבוצת נתנאל מבינים כי כאשר מדובר באחת ההחלטות החשובות בחייכם, בחירת המקום בו תפרחו ותגדלו את משפחתכם, עליכם לדעת כי חושבים עליכם בכל רגע ומקפידים עבורכם על כל פרט ופרט.

אנו בקבוצת נתנאל נלווה אתכם בכל שלב ונביא עמנו את הניסיון, הידע והיציבות הפיננסית אשר בגינם זכינו בפרס המצויינות והאיכות בבנייה מטעם ארגון הקבלנים.

קרא עוד סגור