דירות חדשות באזור אזור הצפון - אור עקיבא אשדר היובל

 

בליבה של שכונת היובל, השכונה הצעירה, החדשה והמבוקשת ביותר באור עקיבא, הקימה חברת אשדר את פרויקט "אשדר היובל". מגדל שלישי ואחרון בפרויקט, מציע לדייריו חוויית מגורים ייחודית ומרגשת.

דירות 4 ו-5 חדרים, מרווחות ובעלות מפרט טכני עשיר ומרפסת שמש רחבת ידיים ופנטהאוזים מסוגננים.

פרויקט "אשדר היובל", נמצא בקרבה למגוון רחב של אתרי נופש ופנאי, החופים היפהפיים של קיסריה הסמוכה , דרך שמורות הטבע והפארקים הירוקים של הכרמל ועד למגרשי הגולף של קיסריה ואתר העתיקות המרהיב של העיר ההיסטורית.

כל אלה, ועוד מגוון רחב של יתרונות, מאפשרים לכם ליהנות כבר היום, מתפיסת המגורים של המחר.

 

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

אשדר

אשדר-חברה לבניה בע”מ, מיסודה של קבוצת אשטרום. החברה הקימה עד היום מאות פרוייקטים הכוללים עשרות אלפי דירות וקוטג'ים והיא מן המובילות בחברות הבניה בישראל. אשדר מתמחה בבניית שכונות המעניקות לדייריהן תפיסה סביבתית כוללת ומשלבות שירותים קהילתיים, גינות ירוקות, מרכזי קניות ועוד יתרונות רבים ההופכים דירה של אשדר להרבה יותר מארבעה קירות. אשדר מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע ומקדישה מחשבה ומאמצים רבים בכדי להפוך כל דירה בפרוייקט שלה לחלק משכונה המעניקה לתושביה את תנאי המגורים הטובים ביותר.
החל משנת 2000, פועלת אשדר במרץ והתמדה גם בתחום ההתחדשות העירונית.
שנת2007, פיתחה אשדר מחלקה ייעודית ומקצועית המטפלת בתהליכי תמ"א 38. תכנית ההתחדשות שואפת להפגיש בין הישן לחדש, לתת רענון ויזואלי וצבע חדש לעיר מתוך הבנה כי אפשרויות הבנייה החדשה באזור המרכז מתמעטות.

קרא עוד סגור