דירות חדשות באזור אזור השפלה והסביבה - מרלו על הפארק

אין מיקום מושלם מזה במתחם ‘כרמי גת’ כולו. הפרויקט עתיד להיבנות במיקום הטוב ביותר ב’כרמי גת’: על פארק גדול ומרהיב ביופיו בן 470 הדונמים. מכל אחת ואחת מיחידות הדיור שייבנו בפרויקט ‘מרלו על הפארק’ ייהנו הדיירים משקט פאסטוראלי של מרחבי פארק ירוק ענק, עם ארכיטקטורת גנים נדירה ביופייה, ומנוף נישא ופתוח אל השכונה כולה ומרחבי השפלה.

הפרויקט יכלול 3 מגדלים בני 23 קומות בתמהיל דירות של 3, 3.5, 4, ו-5 חדרים.

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

קבוצת גבסו

בקבוצת גבסו בונים באהבה אמיתית למקצוע! החברה מתמחה בייזום ובביצוע פרויקטים נדל"ניים איכותיים. ארבעת הבנים: גבי, עמי, חיים ואילן, ממשיכים את מסורת הבנייה של האב, ממנו הם קיבלו את האהבה לתחום וממנו גם ירשו את הדחף היזמי והראייה העסקית.

קבוצת גבסו מבצעת בעצמה את עבודות הבנייה ובעלת סיווג קבלני גבוה. היא נמנית בין חברות הנדל"ן המובילות והוותיקות בארץ, ונהנית מאיתנות פיננסית ושיתוף פעולה צמוד עם המערכת הבנקאית בישראל לאורך כ-60 שנות פעילותה.

במהלך שנות פעילותה יזמה והקימה החברה אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ“ר של בנייה פרטית וציבורית. חוסנה הכלכלי, כמו גם האיכות, המקצועיות, צוות העובדים המיומן, ושביעות רצונם של הרוכשים מאלפי יחידות הדיור שנבנו על ידינו – הם שהפכו את קבוצת גבסו למותג מוביל ויציב בענף הנדל"ן ומאפשרים לחברה לעמוד ברף העליון בסטנדרט הבניה הקיים בישראל!

קרא עוד סגור