דירות חדשות באזור אזור השפלה והסביבה - אלמוג סטטוס
אלמוג סטטוס, באר יעקב החדשה 
אתם מוזמנים להתקדם לסטטוס המגורים החדש של גוש דן – אלמוג סטטוס, באר יעקב החדשה. זוג מגדלי יוקרה מאת אדריכל העל אילן פיבקו.
   
סביבה ודרכי גישה
מי שבוחר לחיות בבאר יעקב החדשה נהנה משני העולמות. גם סביבה שקטה ופסטורלית וגם נגישות יוצאת דופן למרכזי הבילוי והעסקים של גוש דן. פרויקט אלמוג סטטוס מוביל את המארג המתפתח של באר יעקב החדשה- שכונה חדשה ואקולוגית בת כ-3,000 יחידות דיור,  שמומחים מצביעים עליה כעל סיפור ההצלחה הנדלנ"י הבא של גוש דן.
  
• מחלף ישיר לכביש431 מחבר את השכונה לכביש 6 וכביש 1 ומשם, תוך 15 דק' אתם בתל-אביב.
• תחנת רכבת נמצאת במרחק דקות מאלמוג סטטוס – רבע שעה ברכבת ואתם במרכז ת"א.
  
עיצוב ואדריכלות
קבוצת אלמוג כ.ד. א. י. ידועה בפרויקטים המסוגננים והמתקדמים שלה. אלמוג סטטוס, פרי תכנונו של אילן פיבקו הנו פרויקט מגורים יוצא דופן המביא את בשורת מגדלי היוקרה של תל אביב לבאר יעקב החדשה. כל מגדל מתנשא לגובה לגובה של 20 קומות וכולל תמהיל מגוון של דירות יוקרה בנות 4 ו-5 חדרים מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. כנהוג במגדלי יוקרה כל בניין מצויד בשלל פינוקים כמו חדר כושר פרטי לדיירים, לובי מפואר, מחסן צמוד לכל דירה ו-3 מעליות מהירות. אתם הולכים לאהוב את זה.

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

אלמוגים החזקות בע"מ

חברת אלמוגים הוקמה בשנת 1986 ע"י שני בוגרי הפקולטה להנדסת בניין בטכניון מר עמי בר משיח ומר מריו זוזל.

החל משנת 2010 אלמוגים הינה חברה ציבורית וניירות הערך שלה (אג"ח) נסחרים בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

החברה מתמחה בהקמת שכונות מגורים ברחבי ישראל. עד כה יזמה החברה והקימה למעלה מ- 1400 יח"ד למגורים ברחבי הארץ וכן עשרות אלפי מ"ר של נכסים מניבים לתעשייה ולמגורים.

אלמוגים הקימה ומנהלת את "אלמוג אילת" - מתחם המגורים להשכרה הגדול בישראל, במתחם מתגוררים למעלה מ- 1200 צעירים וצעירות העובדים בתעשיית המלונאות בעיר אילת.

פעילות החברה מתאפיינת בהקפדה בלתי מתפשרת על מצוינות, איכויות בנייה, רמת גימור גבוהה, וארכיטקטורה בחזית הטכנולוגיה.

חברת אלמוגים הינה אחת מחברות הבנייה עם הצמיחה הגדולה בישראל ומעסיקה למעלה מ- 50 עובדים במחלקותיה השונות. החברה רשומה בהתאחדות הקבלנים הבונים והינה קבלן ראשי וחברה משכנת בהיקף בלתי מוגבל.

קרא עוד סגור