דירות חדשות באזור אזור השפלה והסביבה - גבאי סנטרל פארק

פרויקט המגורים היוקרתי סנטרל פארק מציע חוויית מגורים משודרגת, במרחק נגיעה מחוף הים, בסמיכות לקאנטרי קלאב, ובקרבה לכל מוקדי החינוך, הבילוי, התרבות והפנאי של העיר. 
הפרויקט כולל תשעה בנייני מגורים בני ארבע עשרה קומות, ומציע כשש מאות יחידות דיור המתאפיינות בסטנדרט בנייה גבוהה ובמרחבים גדולים. בין הדירות, דירות ארבעה וחמישה חדרים רחבות ידיים, דירות מיני פנטהאוז ופנטהאוזים ייחודים המשקיפים אל הים.

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

קבוצת גבאי

במשפחה שלנו – מצוינות זה חלק מהמסורת

קבוצת גבאי דוגלת בערכי המצוינות והמסורת עוד מתחילת דרכה כשנוסדה ע"י מר שמשון גבאי בסוף שנות השמונים. ערכים אלו משמשים עד היום כעמודי התווך של מותג הבנייה המשפחתי, אליו התווסף הדור הצעיר שהביא עמו משב רוח רענן של יזמות עסקית, נועזות, דינמיות, יכולת התרחבות, צמיחה ופיתוח עסקי.

בני המשפחה, המנהלים כיום את הקבוצה, ממשיכים להובילה תוך עמידה ביעדים המאתגרים ומוכיחים את עצמם בכל פרויקט מחדש.
בקבוצת גבאי, הכל נשאר במשפחה – דור ההמשך נשען על המסורת ומוביל את הקבוצה למצוינות ביזמות, בבנייה, בשיווק ובשירות. כל זאת מתוך מחויבות לשמירה על השם המצוין של מפעל החיים המשפחתי.

רכישת צ.לנדאו

בתחילת שנת 2015, רכשה קבוצת גבאי את חברת צ. לנדאו קבלנות והנדסה בע"מ ורכשה שלושה פרויקטים יזמיים בראש העין, אשקלון וקריית גת. הקבוצה רכשה גם את הסיווג הקבלני והציוד המקצועי של חברת לנדאו ומיזגה את מחלקות הביצוע. כיום נהנית קבוצת גבאי ממחלקת ביצוע רחבה ובעלת ניסיון רב אשר יכולה לעמוד באתגרי ביצוע בכל רחבי הארץ.

קרא עוד סגור