דירות חדשות באזור אזור ת"א והמרכז - מנרב הצעירה באר יעקב
"מנרב הצעירה – בשביל משפחות כמוכן"
 
פרויקט מנרב הצעירה ממוקם במתחם "פארק המושבה" בבאר יעקב וכולל סה"כ 147 דירות יפהפיות ב- 3 בניינים מעוצבים.
       
כפרויקט אשר תוכנן במיוחד עבור זוגות צעירים וילדיהם, תמהיל הדירות כולל מגוון רחב של דירות 4 חדרים מסוגים שונים, המותאמות לצרכים המתפתחים של משפחתכם.
     
מיקומו האטרקטיבי של הפרויקט, כ-2 דק' בלבד מכביש 431, בסמיכות לראשל"צ וחמש דקות מתחנת הרכבת של באר יעקב, מאפשר גישה קלה ומהירה בכל שעות היום. 
     
כחלק משכונת "פארק המושבה" נהנים הדיירים מפארק רחב ידיים הכולל משטחי דשא, מתקני שעשועים, מסלולי הליכה, ריצה ועוד. הימצאותם של מרכז קניות, פנאי, מוסדות חינוך וגני ילדים בתוך השכונה עצמה, הופכים את חוויית המגורים ב"מנרב הצעירה" לבטוחה, ירוקה וקהילתית. 
   
אתם מוזמנים להצטרף למשפחת מנרב הצעירה ולגדל את ילדיכם כמו שתמיד חלמתם.

תוכניות דירה

zoom
 • מפה
 • תמונת רחוב
 • דירות שנמכרו באיזור

מנרב אחזקות בע"מ

מנרב אחזקות בע"מ ("מנרב"/"הקבוצה"/"החברה") נוסדה בשנת 1969 על ידי מר אברהם קוזניצקי המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה.

משנת 1983 נסחרת החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

החברה פועלת במישרין ובאמצעות חברות הקבוצה בארבעה תחומים עיקריים: 

 

 • עבודות ניהול הנדסי וביצוע עבודות בנייה בפרויקטי נדל"ן, ותשתית במגזר הציבורי, העסקי והפרטי. בתחום זה הקבוצה מעורבת בכמה מהפרויקטים המאתגרים ביותר בישראל ובהם: עיר הבה"דים החדשה של צה"ל בנגב בשטח של 250,000 מ"ר בנוי על שטח של כ- 2,500 דונם, מנהרת הרכבת המהירה לירושלים מודיעין-לטרון, מכון התפלת מי ים באשדוד, טרמינל 3, מגרשי חניה וגשרים בשטח של 70,000 מ"ר בנמל התעופה הבינלאומי "בן גוריון", מוזיאון השואה ביד ושם, מרכז מורשת בגין, מגדל משרדים בשטח של 110,000 מ"ר בקרית הממשלה תל אביב, משרדי ממשלה בשטח של 50,000 מ"ר בקרית הממשלה ירושלים, מתקני הייטק בשטח של 60,000 מ"ר עבור חברת אינטל בקריית גת, ועוד.
   
 • ייזום פרויקטים לבנייה למגורים בארץ ובחו"ל. בתחום זה הקבוצה מפתחת שכונות מגורים ובהם: "J-Tower" במרכז העיר ירושלים, "מנרב בשמורה" בסביוני דניה חיפה, "מנרב הצעירה" באר יעקב, "Minrav Tower" חולון, "מנרב Premium" הוד השרון, "מנרב הצעירה" ראשון לציון, "מנרב בפרדס" פתח תקווה, "כרמי מנרב", מודיעין,"נופי מנרב" בשמורת ארנונה ירושלים,  "מנרב הירוקה" כפר סבא, "אונו על הפארק" קריית אונו, "קידמת העיר" כפר סבא, ועוד שכונות נוספות בערים מרכזיות בישראל. במהלך השנים הקבוצה פיתחה מיזמי דיור בדרום אפריקה, בארצות הברית ובהונגריה.
   
 • השכרה וניהול של נכסים מניבים לצרכי שימוש מסחרי, תעשייתי ולמשרדים ובהם משרדים המיועדים להחכרה לתקופות ארוכות עבור חברות הייטק בירושלים ובאשדוד, וכן שטחי מסחר ולוגיסטיקה באשדוד ובאשקלון.
   
 • חלוצה בתחום הזכיינות בישראל, זכתה במכרז להקמה, תפעול ותחזוקה לתקופה של 25 שנה של פרויקט "עיר הב"הדים", וכן מפעילה מתקני טיהור שפכים בשיטת B.O.T בבאר שבע ובנמל התעופה בן גוריון.
 •  
קרא עוד סגור