דירות חדשות באזור אזור ת"א והמרכז - שד' העצמאות 9
הפרויקט בשד' העצמאות 9 נהנה ממיקום מושלם בעיר! למול השדרה הוותיקה והאיכותית של העיר לצד האמפיתאטרון העירוני ומרפסות הפונות לים!
 
מיקום מרכזי ושקט, נגיעה מחוף הסלע האיכותי.
 
על תכנון הפרויקט מונה האדריכל גל מרום, שגם פה יצר יצירה אדריכלית מעוררת השתאות. הירידה לפרטים והקפדה על חזיתות מדהימות לצד בחירת חומרים איכותית מתבטאים בבניין זה.
 
בבניין מגוון דירות בנות 2, 3 ו- 4 חדרים, המאופיינות כולן בחללים מרווחים. הדירות מאוד מוארות ובנויות בסטנדרט בנייה גבוה.

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

קבוצת גבסו

בקבוצת גבסו בונים באהבה אמיתית למקצוע! החברה מתמחה בייזום ובביצוע פרויקטים נדל"ניים איכותיים. ארבעת הבנים: גבי, עמי, חיים ואילן, ממשיכים את מסורת הבנייה של האב, ממנו הם קיבלו את האהבה לתחום וממנו גם ירשו את הדחף היזמי והראייה העסקית.

קבוצת גבסו מבצעת בעצמה את עבודות הבנייה ובעלת סיווג קבלני גבוה. היא נמנית בין חברות הנדל"ן המובילות והוותיקות בארץ, ונהנית מאיתנות פיננסית ושיתוף פעולה צמוד עם המערכת הבנקאית בישראל לאורך כ-60 שנות פעילותה.

במהלך שנות פעילותה יזמה והקימה החברה אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ“ר של בנייה פרטית וציבורית. חוסנה הכלכלי, כמו גם האיכות, המקצועיות, צוות העובדים המיומן, ושביעות רצונם של הרוכשים מאלפי יחידות הדיור שנבנו על ידינו – הם שהפכו את קבוצת גבסו למותג מוביל ויציב בענף הנדל"ן ומאפשרים לחברה לעמוד ברף העליון בסטנדרט הבניה הקיים בישראל!

קרא עוד סגור