דירות חדשות באזור אזור ת"א והמרכז - ארמון, חולון
מיקומה הגיאוגרפי של חולון במערך המרחבי של המטרופולין מעניק לה יתרון גדול. קרבתה ללב המטרופולין ונגישותה הגבוהה לצד יתרונות העיר בשטחי תעסוקה הניתנים לפיתוח עשויים לתרום רבות לחיזוקה של העיר ולמעמדה כעיר מובילה במטרופולין.
 
עיריית חולון מעניקה חשיבות רבה לנושא הסביבתי. רצונה ליצירת רף גבוה של סטנדרטים לבנייה ולפיתוח כבסיס להתחלת התחדשות עירונית של כל מרכז העיר, הביאו לכך שהושם דגש רב בקבוצת גבסו בשיתוף משרד האדריכלים גידי בר אוריין, להבטיח במקום רמת תכנון דקדקנית גבוהה ויצירת מוצר שטרם נראה כמותו בעיר!

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

קבוצת גבסו

בקבוצת גבסו בונים באהבה אמיתית למקצוע! החברה מתמחה בייזום ובביצוע פרויקטים נדל"ניים איכותיים. ארבעת הבנים: גבי, עמי, חיים ואילן, ממשיכים את מסורת הבנייה של האב, ממנו הם קיבלו את האהבה לתחום וממנו גם ירשו את הדחף היזמי והראייה העסקית.

קבוצת גבסו מבצעת בעצמה את עבודות הבנייה ובעלת סיווג קבלני גבוה. היא נמנית בין חברות הנדל"ן המובילות והוותיקות בארץ, ונהנית מאיתנות פיננסית ושיתוף פעולה צמוד עם המערכת הבנקאית בישראל לאורך כ-60 שנות פעילותה.

במהלך שנות פעילותה יזמה והקימה החברה אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ“ר של בנייה פרטית וציבורית. חוסנה הכלכלי, כמו גם האיכות, המקצועיות, צוות העובדים המיומן, ושביעות רצונם של הרוכשים מאלפי יחידות הדיור שנבנו על ידינו – הם שהפכו את קבוצת גבסו למותג מוביל ויציב בענף הנדל"ן ומאפשרים לחברה לעמוד ברף העליון בסטנדרט הבניה הקיים בישראל!

קרא עוד סגור