דירות חדשות באזור חו"ל - Atlanta Georgia

השקעה בפרויקט השבחה של בית פרטי החל מ 25,000 $, משך הפרויקט מוערך לתקופה של 8-10 חודשים עם תשואה של 20% לפני מס באטלנטה, ג'ורג'יה

 

 Projects Funding מזה מספר שנים מבצעת השקעות בארה"ב ובוחנת כל הזמן אזורים להשקעה מברוקלין, ניו ג'רזי ועד לאטלנטה כאשר ברור לנו שבמצב השוק היום בארץ אין אלטרנטיבות השקעה בסביבת הריבית הנמוכה, שוק ההון התנודתי ועליית מחירי הנדל"ן. 

 

אנחנו מתמקדים בעיר אטלנטה שבמדינת ג'ורג'יה שהיא גם המטרופולין הגדול ביותר במדינה עם עליית ערך של 11% בשווי הבתים ב2015 והגירה חיובית וצמיחה הולכת וגדלה של בנייה ,יזמות וריבוי מקומות העבודה כאשר הצפי הוא עלייה של כ 100,000 איש בשנה עד 2040.   

 

מודל ההשקעה שלנו מתמקד בלתת למשקיע רווח מקסימלי בטווח זמן הקצר ביותר ללא צורך בהחזקת הנכס והשכרתו או להיכנס להשקעה של מספר שנים, אלה לאחוז בפרויקט לפי גודל ההשקעה עם העדפה של 6% מהרווחים.

 

התכנית העסקית מתמקדת ברכישת נכס Single Home Family   מבנקים ומפרטיים והשבחתו ומכירתו כאשר לאחר שנמצא מתאים מבחינת המודל העסקי אנחנו מבצעים בדיקות נאותות מבחינה הנדסית של המבנה ובדיקה שאין חובות החלים על הנכס. 

 

*אלו הם נתונים כלליים, הערכות תשואה, משכי זמן ביצוע פרויקט, רווחים והיקף הוצאות המתבססים על תחזיות, הערכות ותנאי שוק שהן חלק מהתכנית העסקית ויתכנו בהם שינויים והם עשויים שלא להתממש.

האמור לעיל מהווה הצגה עקרונית של עקרונות העסקה בלבד על מנת שחברים במאגר המעוניינים יוכלו להציע להצטרף להשקעה, ההשקעה תיעשה לכל היותר ע"י 35 חברים 

ישראליים במאגר שיציעו להצטרף שאינם משקיעים המנויים בסעיף 15/ב לחוק ניירות ערך.אין באמור לעיל כדי להוות הצעה להשקעה, לרכישת ניירות ערך ו/או ייעוץ השקעות,

ההתקשרות עם ProjectsFunding תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם,בחירת המשקיעים שישתתפו בהשקעה זו מבין חברי המאגר שיציעו להשתתף תבוצע בשיטת

כל הקודם זוכה.

 

תוכניות דירה

zoom

Projects Funding

PF עוסקת בניהול וייזום פרויקטים בנדל"ן בארה"ב, כאשר היא פועלת לאיתור נכסים והזדמנויות מבנקים ומפרטיים על מנת לחשוף אותם בפני משקיעים פוטנציאלים.
כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר PF פועלת בשיתופי פעולה עם יזמים, ברוקרים, אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים בעלי ניסיון מוכח ורב שנים.  

אנחנו מאמינים ביצירת ערך נוסף למשקיע באמצעות פשטות, אמינות ושקיפות, ברור לנו שההחלטה להשקיע כל סכום מלווה בחששות ושאלות, לכן נעשה את המרב לעמוד באלו.

 

החברה פועלת בליווי מומחים מכל התחומים, משרד עו"ד, כנאמן לכספים ומשרד רו"ח.

קרא עוד סגור