דירות חדשות באזור אזור הצפון - מתחם עסקים אנרג'י פארק חדרה
פרוט העסקה
 
רכישת קרקע כחלק מקבוצת משקיעים המיועדת לבניה עפ"י תכנית מאושרת ביעוד למסחר ומשרדים בתחום תכנית מאושרת חד/1300 באנרג'י פארק בחדרה. 
מיקום אסטרטגי, על כביש 2 וצמוד לתחנת רכבת, עם חשיפה ונגישות  מצוינים.
עפ"י התכנית אושרו באנרג'י פארק שימושים למשרדים ומסחר כחלק ממתחם חדש עליו מותרת הקמת בנינים בגובה של עד 24 קומות.
נכון להיום החלו עבודות פיתוח ובניה במתחם.
 
 
למה כדאי להשקיע במתחם אנרג'י פארק:
 
מתחם יחיד מסוגו המתוכנן עם הפנים לכביש 2 (כביש החוף) בצמוד לתחנת רכבת, שילוב מעולה של חשיפה ונגישות בין חיפה לתל אביב הצפוי למשוך אליו גופים המעוניינים בנגישות מצוינת ונוחה כמעט מכל מקום בארץ. 
עיריית חדרה והחברה הכלכלית חדרה משקיעות משאבים עצומים בקידום פארק אנרג'י ומתכננות הטבות ותמריצים שימשכו למתחם גופים וחברות שחשוב להם גם המיקום, הנגישות והחדשנות וגם עלויות והוצאות נמוכות.
המתחם נמצא כיום בתנופת פיתוח ובניה עם ביקושים הולכים וגוברים. 
למתחם נגישות מידית לכביש 2 (כביש החוף) ובצמוד לו מצויה תחנת רכבת.
מיקום המתחם על כביש ארצי מקנה לו את החשיפה הטובה ביותר.
חברות הבניה הגדולות בחרו להשקיע באנרג'י פארק וכיום החלו בבנייה במתחם.
מתחם נגיש צמוד לתחנת רכבת וכולל מרכז תחבורה תחבורה.
 

 

*הקרקע בייעוד למסחר ומשרדים על פי תוכניות מאושרות ותקפות, הקרקע אינה זמינה לבניה מיידית.

*משווקת המקרקעין, חברת ק. אלמוג, עוסקת בהשקעות נדל"ן ואינה חברה מבצעת.
 

תוכניות דירה

zoom

אלמוג נדל"ן

קבוצת אלמוג נדל”ן היא בית השקעות נדל"ן ייחודי המתמחה באיתור השקעות בארץ ובעולם. קבוצת אלמוג נדל”ן מנוהלת באופן מקצועי אמין ושקוף והכל בכדי למצוא את ההשקעות הטובות ביותר.
 
התמקדות החברה הינה בהשקעות בטוחות ובעלות פוטנציאל רווח גבוה וכל עסקה נבחנת בקפידה בהיבטים התכנוניים, המשפטיים, מיקומה הפיזי והפוטנציאל הגלום בה.
 
הרקע המקצועי שלנו מהווה יתרון עצום ביכולת לנתח עסקאות, להבין את המצב התכנוני, הרישוי והמשפטי של כל נכס ולהימנע ממלכודות הנסתרות בעסקאות שעל פני השטח נראות כהשקעות טובות, אך לאחר בדיקות מקיפות ויסודיות יתכן יתגלובהן נתונים אשר ישנו לגמרי את התמונה ויסתבר שהעסקה כלל לא כלכלית ואף מסוכנת.
 
ככלל תפיסתנו היא שלכל נכס קיים המשקיע המתאים במחיר הנכון.
מטרתנו היא למצוא לכם המשקיעים את ההשקעות המתאימות לכם ביותר בעסקה הטובה ביותר ולצורך כך אנחנו משקיעים מזמננו בכדי להיפגש עם כל משקיע באופן אישי, ללמוד מה הציפיות, איזה סוג השקעה יתאים לכם ביותר ומה סכום ההשקעה הנכון מבחינתכם.
 
שילוב של הידע, הניסיון והמומחיות בתחום השקעות הנדל"ן יחד עם היכרות המשקיע, הבנת הציפיות והיכולות שלו מוביל לביצוע עסקה מצוינת המקנה לכם המשקיעים אושר ועושר וסיפוק אדיר.
קרא עוד סגור