דירות חדשות באזור אזור השפלה והסביבה - מגדלי הראשונים

הראשונים באיכות החיים

באר יעקב החדשה הינה מושבה ירוקה וכפרית, הפורחת ומשגשגת בזכות תנופת הבנייה, לצד חזונה ופועלה של המועצה המקומית. התושבים נהנים משירותים קהילתיים ברמה גבוהה, מאוכלוסיה מגוונת ואיכותית ומערכת חינוך מעולה. יתרונה של המושבה הוא בתכנון המודרני והחדשני של כלל התשתיות, כבישים ומדרכות, שדרות, טיילות, מערכת מים וביוב, גינון ושטחים ירוקים, אשר תוכננו ברוח שנות האלפיים, מתוך ראייה הממצבת את איכות החיים בראש סדר העדיפויות.  הנכם מוזמנים להיות חלק מהיישוב ולצמוח איתנו בסביבה איכותית ומבטיחה.

הפרויקט

הראשונים במיקום

פרויקט מגדלי הראשונים בבאר יעקב החדשה, הגובל בראשון לציון, מהווה הזדמנות מיוחדת לגור ולגדול בקהילה איכותית, עם מוסדות חינוך ושירותים קהילתיים מתקדמים  ומובילים, תכנון מודרני וחדשני, פארקים ירוקים מטופחים ורחבי ידיים. כל זאת בשכונה שקטה, מושקעת וייחודית במרחק 15 דקות מתל אביב עם גישה נוחה וקלה לרכבת ולכל צירי התנועה הראשיים.

מיקומו של הפרויקט בצמידות לראשון לציון , משלב את נוחות וזמינות העיר עם נופה הכפרי של המושבה. בואו להיות הראשונים ליהנות מהצעה ייחודית במחיר מיוחד!

תוכניות דירה

zoom
  • מפה
  • תמונת רחוב
  • דירות שנמכרו באיזור

קבוצת גבסו

בקבוצת גבסו בונים באהבה אמיתית למקצוע! החברה מתמחה בייזום ובביצוע פרויקטים נדל"ניים איכותיים. ארבעת הבנים: גבי, עמי, חיים ואילן, ממשיכים את מסורת הבנייה של האב, ממנו הם קיבלו את האהבה לתחום וממנו גם ירשו את הדחף היזמי והראייה העסקית.

קבוצת גבסו מבצעת בעצמה את עבודות הבנייה ובעלת סיווג קבלני גבוה. היא נמנית בין חברות הנדל"ן המובילות והוותיקות בארץ, ונהנית מאיתנות פיננסית ושיתוף פעולה צמוד עם המערכת הבנקאית בישראל לאורך כ-60 שנות פעילותה.

במהלך שנות פעילותה יזמה והקימה החברה אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ“ר של בנייה פרטית וציבורית. חוסנה הכלכלי, כמו גם האיכות, המקצועיות, צוות העובדים המיומן, ושביעות רצונם של הרוכשים מאלפי יחידות הדיור שנבנו על ידינו – הם שהפכו את קבוצת גבסו למותג מוביל ויציב בענף הנדל"ן ומאפשרים לחברה לעמוד ברף העליון בסטנדרט הבניה הקיים בישראל!

קרא עוד סגור